http://mojra.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/T.N-scaled-388x511.jpg

Tomasz Karol Nizioł

Właściciel, pomysłodawca i motor napędowy przedsięwzięcia. Nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych w szkołach średnich. Egzaminator z przedmiotów zawodowych. Od kilku lat członek zespołu oceniającego prace maturalne z informatyki. Swoją drogę zawodową rozpoczynał w Olsztynie w Zespole Szkół Ekonomicznych, potem przyszła pora na Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie. Obecnie pracuje w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie. Po drodze były jeszcze szkoły eksternistyczne dla dorosłych i szkoła podstawowa dla dzieci z dysfunkcjami. Absolutny pasjonat procesów kształcenia i nowinek technologicznych (np. robotyka, drukarki 3D, aplikacje mobilne). Oaza spokoju, morze cierpliwości, ocean kreatywności. Pomysły na zajęcia to jego zasługa. Jako główny prowadzący zajęcia chce przede wszystkim pokazać uczestnikom, do jakich, tych praktycznych celów można wykorzystać nowe technologie. Prywatnie tata dwójki dzieci (Natasza, Mieszko) i mąż swojej żony (Lidia). W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze i umila życie swoim dziewczynom.

http://mojra.com.pl/wp-content/uploads/2019/05/Zdjęcie-LW-450x450.jpg

Lidia Wolińska-Nizioł

Współpomysłodawca, trener nauki i organizator sekcji biologicznej.
Dr nauk biologicznych z doświadczeniem badawczym zdobytym w Polsce i za granicą.  Swoją drogę zawodową rozpoczynała na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Aktualnie związana zawodowo z Międzynarodowym Instytutem Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.
Jedna z pierwszych osób, która w Polsce rozpoczęła prace eksperymentalne z modelem danio pręgowanego, który wykorzystywała w badaniach toksykologicznych. Obecnie zajmuję się zgłębianiem wiedzy na temat białek, które mają znaczenie w rozwoju zarodkowym organizmów. Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od marca 2019 roku trener nauki z zapałem do pracy i przekazywania wiedzy młodzieży i dorosłym w sposób nieszablonowy.
Prywatnie przede wszystkim mama dwójki dzieci (Natasza, Mieszko) i żona swojego męża (Tomasz). W wolnych chwilach chwyta za dobrą książkę lub kijki do Nordic Walking.